Oro kondicionieriai – puikus sprendimas vasarai ir ne tik!

Oro kondicionierius – geresnei Jūsų gyvenimo kokybei!
2021 4 gegužės

Kokybiška namų oro kondicionavimo sistema leis Jums net ir labai kaitriomis dienomis jaustis gerai ir tuo pačiu išvengti kaitros sukeliamo diskomforto. Daugelis žmonių skundžiasi, kad didelė kaitra prisideda prie nemigos, blogiau jaučiamasi, galiausiai, nėra energijos. Natūralu, kad tai paskatina plačiau domėtis būsto kondicionavimo sistemomis, kurios ne tik siūlomos patrauklia kaina, tačiau ir labai skirtingomis charakteristikomis, kad kiekvieno poreikiai būtų patenkinami.

Mūsų siūlomi oro kondicionieriai yra labai įvairūs, tad esame tikri, jog kiekvienas ras labiausiai konkrečioje patalpoje tinkamą variantą. Bene dažniausiai pasirenkami sieniniai oro kondicionieriai. Pagal poreikį kartais klientai renkasi ir kanalinius arba kasetinius oro kondicionierius. Taip pat dėmesį sulaukia ir mažai vietos užimantys palubiniai-grindiniai oro kondicionieriai. Mobilūs oro kondicionieriai nereikalauja jokio sudėtingo montavimo ir juos galima naudoti iš karto – tik įsigijus įrangą.

Priklausomai nuo pasirenkamo tipo taip pat siūlome kuo daugiau dėmesio skirti ir charakteristikoms. Kiekvienai patalpai galima parinkti oprimaliausią sprendimą. Šiuo metu labai vertinami tie, kurie valdomi Wi-Fi pagalba. Tokiu atveju reguliuoti vėsos intensyvumą tampa labai paprasta bei patogu. Taip pat geriausia rinktis sistemas kuriose yra oro valymo filtrai. Jie komponuojami C&H ir HTW oro kondicionieriuose. Tai reiškia, kad patalpose ne tik vėsiau, tačiau taip pat galima džiaugtis ir tinkamai išvalytu oru, kuris gerina gyvenimo kokybę. Oro kondicionieriai/šilumos siurbliai oras-oras ne tik vėsina. Jeigu ieškote daugiafunkcinės sistemos – siūloma įranga taip pat ir šildo patalpas, tad rudens bei ankstyvo pavasario metu – tai nepamainomas pasirinkimas.

Oro kondicionierių kainos yra patrauklios. Tai nėra prabangos prekė. Tai yra būtinybė, kuri turėtų būti kiekvieno žmogaus namuose, biure, komercinio tipo pastatuose ir visur kitur…

Mūsų įmonė sukaupusi didelę patirtį oro kondicionavimo srityje, tad kviečiame kreiptis bei užsisakyti geriausią vėsinimo sprendimą! Siūlome galimybę oro kondicionierius pirkti išsimokėtinai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *